Skip to content

Reset RouterBoardu

by admin on July 23rd, 2009

logo

Ikdyž je pro resetování RouterBoardu tlačítko, nikdy se mi jej tímto tlačítkem nepovedlo resetovat. Naštěstí je i další způsob jak na to. Na fotkách je ukázka. Při zapnutí stači asi tak na 5 vteřin strčit šroubovák do té malé dirky a RB se resetuje.


Vydělávej díky proviznímu systému BackLinks Genius

4 Comments
  1. martin permalink

    Tohle to je super vec nekolikrat se mi sikla kdyz jsem si nahram firmware a nastaveni ze skoleni a nerekli nam heslo.Za boha jsem ho tlacitkem nemohl resetnout.Az pak jsem nasel tuhle fintu.Jedina vitka je nektere 411 tenhle ten vylepsovak nemaji maji neco podobneho a to tak spolehlive nejde

  2. Ray permalink

    Ahoj, jak to myslíš že se ti nikdy nepovedlo resetovat RouterBoard? Já jsem vypojil napájení RouterBoardu, pak jsem stisknul a držel tlačítko RESET a při držení tlačítka jsem zapnul napájení a v momentě je tovární nastavení na světě.

  3. Vencek permalink

    Seš borec!!! tohle jsem potřeboval :-) taky jsem už zlomil hůl nad tlačítkem reset a jediná možnost byla vždy přez seriovej kabel nahrat znovu system .. zbytečne zdlouhavé :-( … Diky moc!!

  4. no, a u nekterych (v podstate u vsech u kterych nefunguje vyse uvedeny postup – vypnout napajeni a drzet reset a zapnout napajeni) je nutno funkci reset tlacitka povolit v biosu pres konzolu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

This blog is protected by Dave\'s Spam Karma 2: 2015 Spams eaten and counting...